Araçlar da yakıt çalınmalarını önleyen sistemlerdir.

Bilindiği üzere ülkemizde ve dünyada Yakıt giderleri birçok firma için en önemli gider kalemleri arasındadır. Özellikle Uluslararası nakliye, inşaat, tarım ve zirai araçlar vb sektölerde ortaya çıkan yakıt suistimalleri hem firmaları hem de bir sektörün önünü kesemedikleri kanayan bir yarası haline gelmiştir. Özellikle araç filolarına sahip firmalar tarafından yakıtın doğru, verimli kullanılıp kullanılmadığı gibi veriler kurumsal firmalar için oldukça önem teşkil etmektedir. İşte tam bu noktada geliştirdiğiMİZ ve yakıt hırsızlık ve suistimallerinin önüne yüzde 100 engelleyen yakıt güvenlik sistemlerinin önemi ve gerekliliği bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Ürünlerimizin Yakıt güvenlik sistemi montajı sonrasında araçların mazot depolarından gerek şoför su istimalleri gerek ise dışarıdan yapılabilecek yakıt hırsızlıklarını yüzde yüz önlemektedir. Geliştirilmiş ultra mekanik sistem ile araçların depolarından veya diğer aksamlarından yakıtın geçtiği tüm noktalar kapatılarak mazot deposuna yakıt girdikten sonra aracın yakmasının haricinde tekrar sifonlama veya izinsiz mazot alınmalarını kesin engellenmektedir. Yıllardır yakıt korumaları elektronik ortamlarda izlenimler, ani düşüşler, sensör veya can bus sistemleri ve koruma yolları ile engellenmeye çalışılmaktadır. Ancak, elektronik sistemlerde her türlü veriyi firmalar alabiliyor fakat çalınmaları önlemekte yetersiz kaldığı bilinen bir gerçektir.

Firmamız geliştirmiş olduğu sistem ile araçlardan izinsiz yakıt alımlarını engelleyerek sistemimiz sayesinde araçlarda izinsiz yakıt alımlarını %100 e varan oranlar da engellenerek firmalara çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Daha önceleri İngiltere, Kanada ve Belçika dan ithal edilen ürünler şimdi Türkiye de modern üretim tesislerimiz de üretilerek Dünyanın da bir çok ülkesine ihraç edilmektedir. Sistemimiz Avrupa da üretilen ürünlere oran ile çok fazla ürün çeşitliliği, alternatifli ürünler, ekstre güvenlik, kaliteli üretim ve fiyat avantajı sağlamaktadır.